BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATEOYAMA MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA KARATEOYAMA INTERNATIONAL KARATE FEDERATIONZobacz mapę strony

ARCHIWUM BIAŁOSTOCKIEGO KLUBU OYAMA KARATE

Wersja Beta

I Puchar Polski Oyama Karate w Kata

2012-10-20|Turekwróć do listy

Relacja z zawodów:

W minioną sobotę, tj. 20 października 2012 r. w Turku, odbył się po raz pierwszy Puchar Polski Oyama Karate w Kata. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Turka oraz Polska Federacja Oyama Karate. Zawody zgromadziły przeszło 130 zawodników, z najsilniejszych klubów Oyama Karate w Polsce. W zmaganiach uczestniczyła również reprezentacja Białostockiego Klubu Oyama Karate. Zawodnicy z naszego miasta odnieśli w tej konkurencji spektakularny sukces, zdobywając aż sześć pucharów.

Najlepiej z białostockiej reprezentacji wypadła EMILIA KASJAN, która w kategorii juniorek (14-16 lat) w konkurencji kobudo (kata z kijem i tonfą) zajęła drugie miejsce, a w konkurencji kata była trzecia. Podobnie wypadł w kategorii mistrzów, Sensei MARCIN SIEGIEŃCZUK, który w konkurencji kata i kobudo był trzeci. W kategorii juniorów również dobrze wypadł MICHAŁ FIŁOŃCZUK, który w konkurencji kata stanął na trzecim stopniu podium, podobnie jak GABRIELA SKWIOT w kategorii juniorek młodszych (12-14 lat). Wszyscy wyróżnieni otrzymali puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Sukcesy BKOK:

II miejsce - Emilia Kasjan - kategoria juniorek (14-16 lat) w kobudo
III miejsce - Emilia Kasjan - kategoria juniorek (14-16 lat) w kata
III miejsce - Marcin Siegieńczuk - kategoria mistrzów w kobudo
III miejsce - Marcin Siegieńczuk - kategoria mistrzów w kata
III miejsce - Michał Fiłończuk - kategoria juniorów w kata
III miejsce - Gabriela Skwiot - kategoria juniorek młodszych (12-14 lat) w kata
Przejdź na górę strony