BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATEOYAMA MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA KARATEOYAMA INTERNATIONAL KARATE FEDERATIONZobacz mapę strony

ARCHIWUM BIAŁOSTOCKIEGO KLUBU OYAMA KARATE

Wersja Beta

Puchar Polski OYAMA TOP

2009-11-21|Jelenia Góra| Zobacz galerię zdjęć: Obejrzyj galerięwróć do listy

Relacja z zawodów:

W niedzielę zakończył się dwudniowy Puchar Polski "OYAMA TOP" w Jeleniej Górze. W zawodach wystartowało 193 zawodników i zawodniczek reprezentujących 35 klubów Oyama Karate. W sobotę zostały rozegrane zawody dla seniorów w semi-knockdown (walka w ochraniaczach) i knockdown (walka bez ochraniaczy), a w niedziele walczyli juniorzy.
W zawodach wystartowali zawodnicy Białostockiego Klubu Oyama Karate i zdobyli cztery puchary. W konkurencji semi-knockdown seniorów w kategorii do 80 kg pierwsze miejsce zajął Jarosław Kisiel, który bez problemów wygrał wszystkie walki. W tej samej konkurencji w wadze do 75 kg trzecie miejsce zajął Jakub Cudowski.
Białostoccy juniorzy wyraźnie pozazdrościli swoim starszym kolegom i w niedzielę wywalczyli również dwa puchary. Nie miał sobie równych Artur Milewski, który w kategorii juniorów starszych w wadze do 60 kg zajął pierwsze miejsce. Natomiast Patryk Zabrocki w wadze do 75 kg był drugi. Zawodników do pucharu przygotował Sensei Witold Choiński 4 dan.

Sukcesy BKOK:

I miejsce - Jarosław Kisiel - kategoria seniorów semi-knockdown do 80 kg
III miejsce - Jakub Cudowski - kategoria seniorów semi-knockdown do 75 kg
I miejsce - Artur Milewski - kategoria juniorów starszych semi-knockdown do 60 kg
II miejsce - Patryk Zabrocki - kategoria juniorów starszych semi-knockdown do 75 kg
Przejdź na górę strony