BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATEOYAMA MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA KARATEOYAMA INTERNATIONAL KARATE FEDERATIONZobacz mapę strony

ARCHIWUM BIAŁOSTOCKIEGO KLUBU OYAMA KARATE

Wersja Beta

Archiwum sukcesów sportowych Białostockiego Klubu Oyama Karate

Szukaj: wyczyść wyszukiwanierozwiń wszystkie
2012-11-24|XII Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate|Radom|pokaż wyniki
I miejsce oraz Puchar Najlepszego Juniora - Paweł Matyszewski - kategoria juniorów 16-18 lat do 65 kg
I miejsce - Ewa Wróbel - kategoria semi-knockdown do 60 kg
I miejsce - Monika Kaczan - kategoria juniorów 14-16 lat do 50 kg
II miejsce - Jarosław Kisiel - kategoria knockdown do 80 kg
II miejsce - Patryk Zabrocki - kategoria semi-knockdown powyżej 80 kg
II miejsce - Adam Grabowski - konkurencja lekki kontakt młodzików 10-12 lat do 35 kg
III miejsce - Dawid Kiszycki - kategoria knockdown powyżej 80 kg
III miejsce - Mateusz Rutkowski - kategoria juniorów 14-16 lat do 75 kg
III miejsce - Aneta Bogdanowicz - konkurencja lekki kontakt juniorów 12-14 lat powyżej 50 kg
2010-11-20|Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate w semi-knockdown|Łask|pokaż wyniki
I miejsce - Patryk Zabrocki - kategoria juniorów starszych powyżej 80 kg
III miejsce - Maciej Łaszuk - kategoria juniorów młodszych do 65 kg
II miejsce - Robert Choiński - kategoria seniorów do 80 kg
2010-05-22|XIII Mistrzostwa Polski Juniorów OYAMA PFK w semi-knockdown|Piotrków Trybunalski|pokaż wyniki
I miejsce - Artur Milewski - kategoria juniorów starszych do 65 kg
III miejsce - Patryk Zabrocki - kategoria juniorów starszych do 75 kg
2009-11-21|Puchar Polski OYAMA TOP|Jelenia Góra|pokaż wyniki
I miejsce - Jarosław Kisiel - kategoria seniorów semi-knockdown do 80 kg
III miejsce - Jakub Cudowski - kategoria seniorów semi-knockdown do 75 kg
I miejsce - Artur Milewski - kategoria juniorów starszych semi-knockdown do 60 kg
II miejsce - Patryk Zabrocki - kategoria juniorów starszych semi-knockdown do 75 kg
2008-10-18|Ogólnopolski Turniej Karate Kontaktowego dla juniorów|Rzeszów|pokaż wyniki
I miejsce - Daniel Kostro - kategoria juniorów starszych powyżej 80 kg
II miejsce - Łukasz Kamiński - kategoria juniorów starszych powyżej 80 kg
III miejsce - Artur Milewski - kategoria juniorów młodszych do 60 kg
III miejsce - Patryk Zabrocki - kategoria juniorów młodszych powyżej 75 kg
Przejdź na górę strony